Ödeme Sistemi ve Haberleşme Güvenliği

.

Müşterimiz ve sitemiz arasındaki haberleşme güvenliği;

Sitemize erişim 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı ne kadar çok işlem görse dahi sitelerde yüksek güvenlik sağlayabilecek seviyededir. Kritik bilgilerin ve özellikle kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. ile değil, https://.. ile başlıyor olması ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde ek olarak tarayıcının sağ alt köşesinde (tarayıcıya göre yeri değişebilir) kilit işareti görüntülenir.

.

Sitemiz ve anlaşmalı ödeme sistemi sağlayıcılarımız arasındaki güvenlik;

Kredi kartı bilgilerinin sitemizden banka sistemine aktarılması ile ilgili güvenlik, bankanın sunduğu yüksek güvenlik standartları altında gerçekleşmektedir. Söz konusu güvenliğin çok sayıda bileşeni yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

.

Sitemiz dahilindeki veri güvenliği;

Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis eden banka haricinde hiçbir kişi, kurum ve kuruluş bilgilerinize ulaşamaz. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır! Doğrudan banka POS sistemine aktarılmış olan kredi kart bilgilerine tarafımızdan erişilmesi mümkün değildir.